Menu
Sepet

Ödeme Seçenekleri

Pazarini'de tüm işlemlerPazarini Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. PazarinivRisk Sistemi'nde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce Pazarini havuz hesabına aktarılmaktadır. Bu nedenle, kapıda ödeme yapma seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ayrıca yurtdışı kredi kartı kullanımının Pazarini'de aktif olduğunu hatırlatmak isteriz.

Satın aldığınız ürünlere banka (ATM) kartıyla, yurtdışına ait kredi kartları hariç kredi kartıyla, sanal kartla, BKM Express ile ödeme yapabilirsiniz. Pazarini.com da EFT/Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB Vakıfbank Worldcard ile satın alabilirsiniz.
      Axess: Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak satın alabilirsiniz

      Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus,         ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Burgan Bank Bonus kartlarınızı kullanarak satın alabilirsiniz.
Maximum:İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; satın alabilirsiniz.
HSBC: HSBC Advantage kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz.
Önemli: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre, ticari kredi kartları dışında gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında taksit yapılamaz

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre,kometik, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında taksitli ödeme seçeneği yoktur.

Her gün binlerce kullanıcı kredi kartından güvenle alışveriş yapmaktadır.Sistem yüksek güvenlik sistemi ile çalışmakta sorun yaşanmamaktadır.

Tüm ödeme koşullarında indirim kuponunuzu kullanabilirsiniz

Kredi kartınızın onaylanmamasının birçok nedeni olabilir. Bu nedenleri öğrenmek ve sorunu çözmek için bankanızın müşteri hizmetleri ile görüşünüz.

Sistemde kullanabilirsiniz ayrıca talep halinde paypal ile de ödeme yapmanız mümkündür.