Menu
Sepet

Neden Biz

     NEDEN BİZ ?

Uzun zamandır hayata geçirmeye çalıştığımız pazaryerimiz www.pazarini.com satış ve mağaza başvurularını kabul etmeye başladı.2020 yılı görülüyor ki internet ve sanal mağazaların yılı olacak. Piyasada bulunan büyük sermaye ye sahip bir çok firma yabancı ortak yada direk satışla Türkiye sermayesi olmaktan çıktı. O kadar tekel piyasaya dönüşüldü ki hem mağazalara hem kargo firmalarına hükmeder aşamaya geldiler. Sermaye gücünden dolayı anlaşma yapılan fiyatlara fahiş kazançlar ekleyerek ürün başına aldıkları komisyon ve hizmet bedelleri yetmezmiş gibi kargo başına 3-4 tl gibi kazanç elde ederek her satılan üründen yüksek karlar elde ettiler.

Mağaza açan insanları yüksek trafik ve reklam vaadiyle kendisine çeken ve ödeme günleri her geçen gün daha uzağa atan % 28 komisyon oranlarına ve 30-45 gün ödeme bandına alan bu tekel Pazaryerlerine bir düzen getirmek lazım diye düşündük. Mağazaların mağduriyetini kendilerine gelir kapısı olarak ilan eden bu firmalar kendilerine ücretsiz mağaza açılmasına rağmen reklam vermeden önde olamayacak ve bununla birlikte satış yapamayacaklarını hiç çekinmeden telefon yolu ile siz değerli mağaza sahiplerine iletmeyi de kendilerinde hak görmüşlerdir.

Bu sistemlere karşı bizde arkadaşlarla bir araya gelerek bir çalışma yaptık. Komisyon oranları minimum tutarak her kategoride aynı oranla sizlerle çalışmak istedik.%20 -%28 komisyon oranları bize göre çok yüksek ve mağaza açan kişilerin mağdur edecek bir oran. Aynı şartlarda daha fazla kazanmak ve daha çok alıcıya ulaşmak için bizi tercih etmelisiniz.