Menu
Sepet

Elektronik

Elektronik

Gelişen ve günden güne büyüyen teknolojiden geri kalmak istemiyorsanız, pazarini.com’u takibe almayı unutmayın.  Hayatımızın temel ihtiyaçlarına dönüşen televizyon, akıllı telefon, bilgisayar, beyaz eşyalar vb. elektronik alet ve cihazları sitemizde bir arada bulabilirsiniz.  Piyasaya çıkan en yeni  modellerle birlikte pazardaki ederlerin kıyasla sitemizden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Son teknoloji plazma televizyonlardan, elektrikli süpürge, kahve makinaların dan cep telefonu modellerine kadar aradığınız bütün elektronik eşyalar pazarini.com’da sizleri bekliyor.  Dev dünya markaları, çok satan popüler ürünler satış güvencesi kalitesini barındıran sitemizde mevcuttur.  Kolay alışverişin yeni adresi olan sitemizde, ihtiyacınız her neyse anında bulacak, bütçenizi sarsmayan fiyatlarla sahip olabileceksiniz…

Genel Bakış Güçlü mıknatıs ile sabitlenmiş telefonunuz seyir halinde size engel olmadan yolculuk yapmanıza olanak sağlar. İnce Metal Plaka telefonu sabitlemek ve manyetik çekimi sağlamak amacıyla telefon arasında yer alıyor. Sürüş sırasında cam bölümünde bulunmadığı için görüşünüze engel olma..
15,56 TL Vergiler Hariç:13,19 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet gönderilir. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,hafif ve ticari araçlar,yat,tekne vb Neden Kullanmalıyım ?  Cep telefonu, MP4, Navigasyon vb her şeyi tutar Ürün Özellikleri : Birden çok farklı açıda kullanılabilir. Telefonunuz mıknatısı tutarsa direk kullanabilir, ..
20,28 TL Vergiler Hariç:17,19 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet gönderilir. Latest Design farklı. Ergonomik kullanımlı. Cep telefonunuzu koyun ve hafifçe bastırın. Alırken arka-alttaki düğmeye basın. Arka ayak, telefonluğun arkasına girer ve 360 derece hareket edebilir. Çizilmeyi önleyen yumuşak iç duvar/yüzey Çok güçlü vantuzu..
26,55 TL Vergiler Hariç:22,50 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet SİYAH renk + BEYAZ Tablet PC Akıllı Telefon Masaüstü Stant HEDİYESİYLE gönderilir. Vantuzuyla Ön Camda, Kalorifer aparatıyla kalorifer peteğine takılarak ve Başlık arkasında, başlık demilrerne takılarak kullanılır. Hem Cep telefonu hem tablet tutar. Arka aparat 360 ..
34,38 TL Vergiler Hariç:29,14 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet SİYAH renk gönderilir. Hem telefon hem tablet tutabilen tasarım. Şarj için altta boşluk ve Kamera kaydı için arkaya bakan boşluk 11 cm sabit aralık > 18 cm’e kadar açılır. Telefonunuzu dik veya yan olarak koyabilirsiniz. Güçlü vantuzu cama takılır ve sabitleme man..
45,64 TL Vergiler Hariç:38,68 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet 7,5 cm uzunluğunda MAVİ renk gönderilir. Alt zemin uygun yere yapıştırılır.  Telefonunuz mıknatısı tutarsa direk kullanabilir, tutmazsa, paket içerisindeki şık yuvarlak ince metali, telefonun arkasına veya telefon kabına içeriden yapıştırın. Yaylı özeliğiyle 360 dere..
21,96 TL Vergiler Hariç:18,61 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet SİYAH renk + ModaCar Torpido Üzerine Kaydırmaz Nano Ped HEDİYESİYLE gönderilir. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,hafif ve ticari araçlar,yat,tekne vb Neden Kullanmalıyım ?  Cep telefonu, MP4, Navigasyon vb her şeyi tutar Ürün Özellikleri : Birden çok farklı açıda..
33,75 TL Vergiler Hariç:28,60 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet 3,5 CM x 0,8 cm ölçülerinde 1 adet, TELEFON ARKASI YUVARLAK ve DİKDÖRTGEN APARATIYLA birlikte + ModaCar Torpido Üzerine Kaydırmaz Nano Ped HEDİYESİYLE gönderilir. Mini boyutlarıyla şık ve pratiktir. Kalorifer peteklerine takılarak kullanılır. Telefonunuz mıknatısı tut..
18,23 TL Vergiler Hariç:15,45 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet 3,5 CM x 0,8 cm ölçülerinde 1 adet, TELEFON ARKASI YUVARLAK APARATIYLA birlikte gönderilir. Mini boyutlarıyla şık ve pratiktir. Telefonunuz mıknatısı tutarsa direk kullanabilir, tutmazsa, paket içerisindeki şık yuvarlak ince metali, telefonun arkasına veya telefon kab..
16,59 TL Vergiler Hariç:14,06 TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet gönderilir. Nerelerde Kullanırım ? Otomobiller,ticari ve hafif ticari araçlar,panelvan,kamyonet vb Ürün Özellikleri : Küçük , Geniş ve büyük cep telefonları,Küçük Navigasyonlar ve benzeri aletlerin araç içinde kulanımında max verim sağlamak amacıyla üretilmiştir. İ..
22,13 TL Vergiler Hariç:18,75 TL
Spesifikasyonlar :1 Adet SİYAH renk gönderilir. Nerelerde Kullanırım ? Tüm araçlarda,Her marka ve model AKILLI TELEFONLAR ve TABLET PC'lerde kullanılabilir Ürün Özellikleri : Güçlü vantuzlu tutucu özeliği ve fonksiyonel çok açılı ayarlanabilir ayak sistemiyle size en konforlu kullanım sağlar...
34,07 TL Vergiler Hariç:28,88 TL
Nerelerde Kullanırım ? 12 VOLTA sahip araçların tümünde 1000 Ma çıkış gücündedir. Aracınızda tek çakmak çıkışı yetersiz kaldığında ,Aracınızın çakmak çıkışına taKarak ,çakmak çıkış sayısını çoğaltabilirsiniz. Mevcut çakmak girişine taKarak ; 3 Adet çakmak çıkışı , 1 Adet Usb çıkışı elde edersi..
23,69 TL Vergiler Hariç:20,08 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 456 (38 Sayfa)