Menu
Sepet

Bebek Güvenlik

Bebek Güvenlik

Kraft Dolap Kilidi (Askılı) Dg Pt-2886 Köşeli kilit çocuğunuzun köşeden açılan dolap ve çekmecelerden uzak durmasını sağlar Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde parmaklarının dolapların kapıları arasına sıkışmasını engeller Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar Kullanımı kolaydır..
20,05 TL Vergiler Hariç:16,99 TL
Sevi Bebe Kapı Parmak Koruyucu Ürünü yapıştırdığınız alanın temiz ve kuru olduğuna emin olunuz. Yapıştırma işlemini gerçekleştirdikten sonra yapıştırıcının güçlenmesi için 1 gün süre ile ürünü kullanmayınız ve hareket ettirmeyiniz. ..
16,51 TL Vergiler Hariç:13,99 TL
Sevi Bebe Köşe Koruyucu (4 Adet) Köşe koruyucu sayesinde evde bulunan bebeğinizin çarpması olası köşeli eşyalara takarak ona zarar gelmesini engelleyebilirsiniz Bebekler yeni yürümeye başladığında en büyük sorun sivri uçlu masa veya sehpalardır Bebek heyecanlı heyecanlı yürürken yukarı ..
14,56 TL Vergiler Hariç:12,34 TL
Sevi Bebe Emekleme Dizliği Bebeğiniz emeklemeye başladığında en büyük sorununuz , bebeğinizin dizlerinin emeklemekten ezilmesi, bazen kanaması veya pantolonlarının diz kısmının yırtılması olacaktır Emekleme Dizliğinin yere gelen kısmı , içinde sünger olan bir malzemedir Esnek yapısı n..
24,98 TL Vergiler Hariç:21,17 TL
Sema Baby Penguen Kilitli Paslanmaz Çelik Termos 600 Ml - Yeşil Yüksek kaliteli paslanmaz çelik Koku oluşumunu engelleyen yapı Kapak kilit sistemi (sıvı sızmasına karşı) Modern ve şık tasarım Ergonomik ve kolay kullanılır Elde yıkanılması uygundur Nikel İçermez Çıkabilir kapağı sayesinde temizlemes..
153,15 TL Vergiler Hariç:129,79 TL
Kraft Çok Amaçlı Dolap Kilidi Dg Pt-2890G Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde fırının içine açmasını önler,olağan sıcaklıktan ve parmaklarının fırının kapağına sıkışmasını önler Kullanımı kolaydır Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar..
20,05 TL Vergiler Hariç:16,99 TL
Sema Baby Güvenli Yatış Yastığı - Beyaz Yeni doğan bebeklerin kusma, doğru nefes alamama sorunlarından dolayı uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder Güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir Büyük süngere bebeğin sırtı dayanır, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesin..
40,12 TL Vergiler Hariç:34,00 TL
Sevi Bebe Priz Emniyeti (4 Adet) Bebeklerin emeklemeye başlamasından sonra ilk gittikleri yer alçaktaki prizler olur Çoğunlukla anne babalar prizleri bantlayarak çözüm arar, ya da alçaktaki kolay ulaşılan prizleri iptal ederler Sevi Bebe Priz Emniyeti ile bu sorun çözülür Kendi anah..
14,56 TL Vergiler Hariç:12,34 TL
Sevi Bebe Hamile Karın Destek Yastığı Yatarken karına, otururken ise bele destek sağlar Hamilelerin yatarken ve dinlenirken kullanabilecekleri bir karın destek minderidir Pratiktir ve heryere taşınabilir %100 Pamuk kılıftan yapılmıştır Hamile annelerimizin rahat etmesi için ergonomik olara..
46,20 TL Vergiler Hariç:42,78 TL
Sema Baby Penguen Kilitli Paslanmaz Çelik Termos 600 Ml - Krem Yüksek kaliteli paslanmaz çelik Koku oluşumunu engelleyen yapı Kapak kilit sistemi (sıvı sızmasına karşı) Modern ve şık tasarım Ergonomik ve kolay kullanım Elde yıkanılması uygundur Nikel İçermez Çıkabilir kapağı sayesinde temizlemesi k..
153,15 TL Vergiler Hariç:129,79 TL
Kraft Plastik Köşe Kaplaması Dg Pt-2891 Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde bebeğinizin herhangi bir çarpmada zarar görmesini engeller Kullanımı kolaydır Kaliteli malzemesi ile kötü gözükmez, rahatça takılabilir..
12,96 TL Vergiler Hariç:10,99 TL
Sema Bebe Güvenli Yan Yatış Yastığı - Pembe Yeni doğan bebeklerin kusma, doğru nefes alamama sorunlarından dolayı uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder Güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir Büyük süngere bebeğin sırtı dayanır, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesini..
33,60 TL Vergiler Hariç:31,11 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)